.

.

Нови SHIMPO Редуктор Моторни VRSF-S9C-200-Т3

Нови SHIMPO Редуктор Моторни VRSF-S9C-200-Т3

DEN 14736.00
DEN 12820.00
Количината на стоката
Тековен


Компанијата во продажба во Јапонија нови богатство [SHIMPO] редуктор серија. Модели може да се консултираат на бизнис и продавница модели се во парк.

Детални карактеристики

Бренд Име:
OSSIEAO
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
12
is_customized:
Yes

Слични производи