.

.

Алатки носителот C20 ER20A 100L C20 ER20M 100L/ C20ER16A 100L Collet Чак Носителот Продолжување Род ER20 ER11 ER16 CNC Collet ER Нут

Алатки носителот C20 ER20A 100L C20 ER20M 100L/ C20ER16A 100L Collet Чак Носителот Продолжување Род ER20 ER11 ER16 CNC Collet

DEN 723.84
Количината на стоката
Тековен

Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.Ви благодариме за вашата посета овде.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. ве молам да ми кажете.
Ви посакувам среќен живот :
Мојот драг пријател. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.Во пресрет на сите ваши потреби.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.ви благодариме!!! Превозот. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).Јас може да го најдете.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација. Потоа добие адреса за враќање.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.

Детални карактеристики

боја:
Број На Модел На:
C20MM
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
20-ER20A-100L:
C20 -ER20M -100L

Слични производи