.

.

Алатки носителот C25 ER25UM 150L/C25 ER25UM 150L/ C25 ER25UM 20 Чак Носителот Продолжување Род ER20 ER11 ER16 ER25UM CNC Collet ER Нут

Алатки носителот C25 ER25UM 150L/C25 ER25UM 150L/ C25 ER25UM 20 Чак Носителот Продолжување Род ER20 ER11 ER16 ER25UM CNC Collet

DEN 927.36
DEN 927.00
Количината на стоката
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка. ве молам да ми кажете.
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.Јас може да го најдете.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.Сите производи прикажани во мојата продавница се достапни.
Ви посакувам среќен живот :
Мојот драг пријател.Среќен шопинг
C Дијаметар линк C Дијаметар линк 6 MM ИЛИ 8ММ C20 MM 6 MM ИЛИ 8ММ C20 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 10ММ C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C25 MM 12 MM C32 MM 12 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C32 MM C16 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM C40 MM C20 MM
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците. Потоа добие адреса за враќање.ако не можете да најдете се што ви треба .

Детални карактеристики

боја:
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
C25MM

Слични производи