.

.

Бесплатен превозот 10pcs СМ висок квалитет 2 P plug жица го приклучокот на кабелот проред 2.54 MM вкупна должина 40CM 22AWG јавни автобуска линија

Бесплатен превозот 10pcs СМ висок квалитет 2 P plug жица го приклучокот на кабелот проред 2.54 MM вкупна должина 40CM 22AWG јавни

DEN 197.28
DEN 183.00
Количината на стоката
Тековен

Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.Линија вкупна должина 40 CM
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.
ПРЕВОЗОТ
1. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .) и пост сервис се дадени за превозот.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
22AWG јавни автобуска линија

Слични производи