.

.

QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет 2750mAh Батеријата За Алкател поп 2 7043A 7043Y 7043K телефон

QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет 2750mAh Батеријата За Алкател поп 2 7043A 7043Y 7043K телефон

DEN 911.52
DEN 866.00
Количината на стоката
Тековен


Контакт Со Нас На :
1. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
7043A/Y/K
Бренд Име:
Qian simai
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Алкател
Оригинал или Не:
Компатибилен

Слични производи