.

.

Heyman Полнење Конектор за Samsung G530H G530M G531F G531H/DS G7102 G7105 G7106 G7108,J510F Галакси J5 (7 pin,микро USB тип-Б)

Heyman Полнење Конектор за Samsung G530H G530M G531F G531H/DS G7102 G7105 G7106 G7108,J510F Галакси J5 (7 pin,микро USB тип-Б)

DEN 192.00
DEN 182.00
Количината на стоката
Тековен


Heyman Полнење Конектор за Samsung G530 H G530 M G531 F G531 H/DS G7102 G7105 G7106 G7108, J510 F Галакси J5 (7 pin,микро USB тип-Б) бесплатен превозот

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
G530H
Бренд Име:
Heyman
Компатибилен Бренд:
Samsung

Слични производи