.

.

QiAN SiMAi За Nokia 820 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови

QiAN SiMAi За Nokia 820 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови

DEN 108.00
Количината на стоката
Тековен


Во парк ! За Nokia 820 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
820
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
На моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи