.

.

10PCS Нови Јачина на звук копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче Flex Кабел Лента замена на делови За OPPO R9S ПЛУС

10PCS Нови Јачина на звук копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче Flex Кабел Лента замена на делови За OPPO R9S ПЛУС

DEN 720.00
DEN 684.00
Количината на стоката
Тековен


10 PCS Нови Јачина на звук копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче Flex Кабел Лента замена на делови За OPPO R9 S ПЛУС

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За OPPO R9S ПЛУС
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
OPPO

Слични производи