.

.

10PCS/Многу За Samsung Галакси Note2 N7100 Држачот за SIM Картичка Sim Картичка Фах Слот за SD Читач на картички Flex Кабел

10PCS/Многу За Samsung Галакси Note2 N7100 Држачот за SIM Картичка Sim Картичка Фах Слот за SD Читач на картички Flex Кабел

DEN 868.80
DEN 826.00
Количината на стоката
Тековен


10 PCS/Многу За Samsung Галакси Note2 N7100 Држачот за SIM Картичка Sim Картичка Фах Слот за SD Читач на картички Flex Кабел
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Samsung Галакси NOTE2 Држачот за SIM Картичка Flex Кабел
Компатибилен Бренд:
Samsung
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Компатибилни модели:
За Samsung Галакси N7100 Држачот за SIM Картичка Flex Кабел
Is_customized:
Yes

Слични производи