.

.

brand7 инчен LCD Дисплеј 800(RGB)* 480 за CLAA069LA1AAW Екранот

brand7 инчен LCD Дисплеј 800(RGB)* 480 за CLAA069LA1AAW Екранот

DEN 2400.00
DEN 2160.00
Количината на стоката
Тековен


brandnew 7 инчен LCD Дисплеј 800(RGB)×480 за CLAA069 LA1 AAW Екранот
800(RGB)×480

Детални карактеристики

Екранот:
> 3
Бренд Име:
Wisecoco
Резолуција На Екранот:
800x480
Број На Модел На:
за CLAA069LA1AAW

Слични производи