.

.

5 Инчен LCD TP За ZTE Nubia Z11 Мини ТД-LTE NX529J LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието паметен Телефон Замена на Делови

5 Инчен LCD TP За ZTE Nubia Z11 Мини ТД-LTE NX529J LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието паметен Телефон Замена на Делови

DEN 1718.40
Количината на стоката
Тековен

Ако постои било каква помош, само нас контакт и ние ќе се среќни да ви помогнат. Sparkleet производи еден по друг ажурирање. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас. Поврзете со вашиот телефон за да се тестираат прво, ако производот е нормално, тогаш да се инсталира, или нека професионалци за помош. Ние ќе ви понуди добро решение за вас.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. Ако било каква штета на pacakge pls не ја прифати pacakge и повратни информации до нас. Сите стоки испративме имаат нашите приватни печат на задната страна, ве молиме понуда сликата откако постои било каков проблем, дека ќе биде подобро да се видеото да се покаже проблем во detailas.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ве Молиме да не се инсталира директно откако ќе ја прими стоката.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Број На Модел На:
за Nubia Z11 Мини
Компатибилен Бренд:
за Nubia
Големина:
5 inch
квалитет:
Тестирани
боја:
Црна
Компатибилен:
За ZTE Nubia Z11 Мини ТД-LTE NX529J

Слични производи