.

.

Wyieno ZC553KL Digitizer Панел Замена на Делови За Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Допир + LCD Екран Собранието следење

Wyieno ZC553KL Digitizer Панел Замена на Делови За Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Допир + LCD Екран Собранието следење

DEN 1267.20
DEN 1267.00
Количината на стоката
Тековен


ZC553 KL Digitizer Панел Замена на Делови За Asus Zenfone 3 Max ZC553 KL Допир + LCD Екран Собранието следење
Спецификации :
Име на производ екран на Допир + LCD собранието Модел За asus zenfone 3 max zc553kl
Боја
Главен Материјал Тежина 120g Пакет Содржина 1 Компјутер со LCD се соберат
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Детални карактеристики

боја:
бела додадете алатки, бела без алатки, црна додадете алатки, bladk без алатки, злато додадете алатки, злато нема алатки
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
zenfone3 max zc553kl
Екранот:
> 3
Бренд Име:
wyieno

Слични производи