.

.

Универзална Ротари Автомобил Воздухот Се Пропустливи Клип Мобилен Телефон Носители Се Залага За Samsung Галакси Z4,S8 Активен/J7 (2017)/Note7R,Oukitel U11 Плус

Универзална Ротари Автомобил Воздухот Се Пропустливи Клип Мобилен Телефон Носители Се Залага За Samsung Галакси Z4,S8 Активен/J7

DEN 479.52
DEN 456.00
Количината на стоката
Тековен


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Универзален Мобилен Телефон Носителот
Направени од високо квалитетни ПВЦ+ABS
360 степени ротирачки прозорец вшмукување дизајн
Постојат сосема 5 тип различен дизајн носителот со истиот fuction.
Кога нарачате , ве молиме изберете точка законик што треба , и ве молиме, имајте предвид првата фотографија во описот на соодветна големина.
Точка законик : UACK одговара за уред ширина од 5-10cm
Точка законик : DUACK одговара за уред ширина од 5.5-8.5 cm
Точка законик : KUACK одговара за уред ширина од 5-9.5 cm
Точка законик : LUACK одговара за уред ширина од 5-8cm
Точка законик : EUACK одговара за уред ширина од 5.5-8.5 cm
Пакет Се Вклучени :
Мобилен Телефон Носителот x 1 (со мало пакет)

Детални карактеристики

Број На Модел На:
UACK
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
WEIYU
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No

Слични производи