.

.

TESSIN USB Полнач 3 Порт LED Дисплеј Полнење 2.4 За iPhone, iPad Samsung, Huawei Ми Meizu ZTE Oneplus HTC, LG AC Адаптер Ѕид

TESSIN USB Полнач 3 Порт LED Дисплеј Полнење 2.4 За iPhone, iPad Samsung, Huawei Ми Meizu ZTE Oneplus HTC, LG AC Адаптер Ѕид

DEN 552.96
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : ◆ Укинување на традиционалните еден тековната полнење на владата, интелигентни прилагодување на тековната брза, независни одговара на вашиот дигитален апарат. Интелигентни Идентификација : ◆ Широко се идентификувани 99% од светската дигитални уреди, интелигентни полнење Smart брзо полнење и побрзо полнење : ◆ Полнење, Секој USB порт интелигентно го идентификува вашиот уред и да ги доставува на најбрз полнење до 2.4 А 3 порт секој излез 1.0 А во исто време да се полни. Спецификации : ◆ Материјал : PC Огноотпорни Материјали ◆ Текст : AC 100-240 V 50/60 HZ 0.4 А ◆ Излез : DC 5 V 0-2.4 Макс ◆ Вкупно Излез : DC 5 V 3.0 Макс ◆ Приклучок Тип : ЕУ/САД ЈП ◆ Големина : ЕУ L88*W52*H23mm НАС/JPL50*W50*H23mm ◆ Боја : Црна ◆ USB порта : 3 USB Порт ◆ Led светла боја : Зелена за напон/Сино за тековната Предупредување : ◆ не допирајте кога раце се влажни. ◆ Ве молиме не се обидувајте да ја размонтираат полнач или се обиде да го поправи тоа без техничар. ◆ Ве молиме да се избегне поставување на држачи на висока температура средина.
Пакување, вклучувајќи :
1 x 3 USB Полнач

Детални карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
TESSIN
Тип:
Патување
На текст:
100-240V/0.2 A
Излезен Интерфејс:
USB
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,RoHS
USB Порти:
3
Излез:
5V/3А
Број На Модел На:
3 Port Конектор
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Тип:
3 USB Полнач
AC Приклучок:
НИ ЈП/ЕУ
USB Излез:
5V3.0A
Една порта:
2.4 Макс
моќност:
15w
LCD дисплеј:
Зелено светло за напон/сино светло за тековната
еу големина:
L88*W52*H23mm
НИ/ЈП Големина:
L50*W50*H23mm
Тежина:
EU62g(0.14lb)/USJP58g(0.13lb)

Слични производи