.

.

3.2 Екран на Допир За LG L3X L3 II Dual E435 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

3.2 Екран на Допир За LG L3X L3 II Dual E435 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 364.80
DEN 347.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За LG L3X L3 II Dual E435
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
3.2
Компатибилен Бренд:
LG
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За LG L3X L3 II Dual E435 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Слични производи