.

.

10Pcs/многу 4.0 За Nokia Lumia 510 N510 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 4.0 За Nokia Lumia 510 N510 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 1680.00
DEN 1596.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
Lumia 510 N510
Компатибилен Бренд:
Nokia
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AQIOU
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Nokia Lumia 510 N510 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Слични производи