.

.

4.5 А+++ Телефонот екран на допир За ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4G 3G Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Лепило

4.5 А+++ Телефонот екран на допир За ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4G 3G Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex

DEN 410.40
DEN 246.00
Количината на стоката
Тековен


4.5 А+++ Телефонот екран на допир За ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4 G 3 G Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Лепило Бесплатен Превозот
Опис : * 100% сосема нов и висок квалитет * Направени од високо квалитетни материјали * Компактен дизајн и лесна. * Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4 G 3 G Tou ch стакло. * Совршено одговара на обликот * Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние ги преземат слики со користење на Дигиталната камера, некои бојата на случаи ќе има некои разлики поради технички ограничена, се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4 G 3 G Допир Стакло *1 X за ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4 G 3 G Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило Во овој случај,
Боја : Црна
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Детални карактеристики

боја:
Бела Без Алатки, Бела Боја Со Алатки
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.5
Број На Модел На:
За ZTE Сечилото П Лукс / Qlux 4G 3G
Бренд Име:
HelloWZXD
Компатибилен Бренд:
За ZTE
боја:
Црна
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
4.5 inch

Слични производи