.

.

3.0 За Nokia Lumia 501 N501 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

3.0 За Nokia Lumia 501 N501 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 235.20
DEN 224.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 501 N501
Компатибилен Бренд:
Nokia
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AQIOU
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Nokia Lumia 501 N501 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Слични производи