.

.

3.2 За Nokia 5800 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

3.2 За Nokia 5800 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 240.00
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Nokia 5800 N5800
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
3.2
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Nokia 5800 N5800 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Слични производи