.

.

10Pcs/многу 5.0 Екран на Допир За LG L Bello D331 D335 D337 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 5.0 Екран на Допир За LG L Bello D331 D335 D337 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 1488.00
DEN 1414.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За LG L Bello D331 D335 D337
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
LG
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За LG L Bello D331 D335 D337 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Слични производи