.

.

Собранието Unpainted Скала 1/10 германски Млади Машина 1944 војник биста Историски играчка Смола Минијатурен Модел Комплет

Собранието Unpainted Скала 1/10 германски Млади Машина 1944 војник биста Историски играчка Смола Минијатурен Модел Комплет

DEN 959.52
DEN 835.00
Количината на стоката
Тековен

превоз : сте заробени стоки,берзански ситуација ќе биде предаден во рок од четири дена. Мојата продавница ќе ви понудат повеќе производи јас ќе продолжи да се одржува квалитетот беше profect и најдобра услуга ви благодариме за вашата долгорочна поддршка почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца
вие треба да се соберат нивните сопствени бои и премази
Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! !
Ние не се продаваат готови производи!!!!!
Сите стоки се unassembled смола делови.русија и бразил за 15-60 дена да пристигнат по-продажбата на услугата : имаме добра услуга по продажбата, ако имате било какви прашања ,ве молиме да комуницирам со нас ,ние ќе ги реши вашите прашања, како е можно поскоро стари клиенти можат да уживаат во попусти, ве молиме контактирајте со мене ова е добар начин за нас клиентот е бог добредојдени да комуницираат мене
. не се продава готови производи! ! !
Производот Сликата е на готовиот производ како референца.
Стоката се продава unassembled компоненти.Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница. ние ги користиме CAPM и E-пакет,бесплатен превозот генерално бараат 15-25days, може да бидат испратени на вашата страна .

Детални карактеристики

Бренд Име:
КРАЛСТВО СМРТ
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ВОЈНА---СМОЛА
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 6 години
Скала:
1
Тип:
најдобар квалитет
Количината на Предмети во Собата:
еден пакет
Ризик:
Никој
Пакување:
OPP и Кутија
Потсети:
Треба да се соберат од себе
is_customized:
Yes

Слични производи