.

.

M009 Симпатична Цртан Филм Миленици Кити Мачка Куче Личност Кадифен Монета Чанта Паричникот Картичка Торба Девојка Жените Студент Подарок Трговија На Големо

M009 Симпатична Цртан Филм Миленици Кити Мачка Куче Личност Кадифен Монета Чанта Паричникот Картичка Торба Девојка Жените Студент

DEN 155.04
DEN 135.00
Количината на стоката
Тековен


ГОЛЕМИНА : 12x11cm
тежина : 0.025 kg

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Објектот Висина:
11inch
Бренд Име:
maybridge
Стил:
Повик
Објектот Должина:
12cm
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Кадифен
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
1cm
Обликот:
овална
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
G
Главен Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм

Слични производи