.

.

CAMDOE DANLE Природен Камен Монистра Пурпурна Тигар Око Монистра Круг Лабава Монистра 6 8 10 12mm Одговара DIY Хривнија&Ѓердан Изработка на Накит

CAMDOE DANLE Природен Камен Монистра Пурпурна Тигар Око Монистра Круг Лабава Монистра 6 8 10 12mm Одговара DIY Хривнија&Ѓердан

DEN 239.52
DEN 180.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот : 1.ако цел износ под од $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Слободно(Бавно, бавно, без следење на информации, генерално 30-60 дена да пристигне) 2.Ако вашата цел износ повеќе $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно(Брзина, генерално, имаат следење на информации, препорачливо е купувачите да го изберат. За 15-45 дена да пристигне) 3.Ако ви треба добра под итно,ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-8days,EMS треба да се земе 5-15 дена.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
6MM About 61Pcs, 8MM About 46Pcs, 10MM About 36Pcs, 12MM About 31Pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.038
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
TR25
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Големина:
4mm/6mm/8mm/10mm/12mm
Објектот Тежина:
10g/20g /35g/55g/80g/100g
тип 1:
Шарм природен камен изработка на накит

Слични производи