.

.

Моден рачно изработени Накит 20MM 100pcs Екстра Бела Боја Gumball Bubblegum Акрилик Солидна Монистра Буци Монистра За Ѓердани Накит

Моден рачно изработени Накит 20MM 100pcs Екстра Бела Боја Gumball Bubblegum Акрилик Солидна Монистра Буци Монистра За Ѓердани

DEN 591.84
DEN 533.00
Количината на стоката
Тековен

Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот . Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку Epacket за . Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL.Ако тоа е итна,можете да платите некои дополнителни превозот надомест,ние ќе ви го испратиме преку DHL,или ЕМС ПРОЗОРЦИ,ние добие голем попуст од курир,тогаш цената е многу добар. Време во транзит
За Кина Пост Воздух Mail,тоа секогаш ќе се земе 15-35 дена да пристигнат.
Моден рачно изработени Накит 20 MM 100pcs Екстра Бела Боја Gumball Bubblegum Акрилик Солидна Монистра Буци Монистра За Ѓердани Накит
1.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. Однапред ви благодариме.Ние не сноси никаква царина или данок.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
20MM 100PCS
Број На Модел На:
KQWB-517140
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
срдечни дизајн
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm

Слични производи