.

.

6,8,10,12 mm Круг Мазна Бела Лава Камен Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот

6,8,10,12 mm Круг Мазна Бела Лава Камен Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен

DEN 271.68
DEN 212.00
Количината на стоката
Тековен

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. За НАС, и Ние бизнис во 2011 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти ! Сега имаме стана професионална снабдувач , на нашите клиенти, вклучувајќи Синџир-Продавница , Веледрогерија , Увозникот , Монистра Продавница , Дизајнер на Накит , итн . Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите guaran
. Експрес ПРОЗОРЦИ / EMS, дојде до еден недели. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Треба да добиете објект во рок од 3-4 недели. ако сте над 4 weeking дена се уште не пристигне цел, ве молиме контактирајте го нашиот на ebay порака, ние ќе направиме најдобра услуга за вас.
Испорака Детали
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Сакаме бисери & накит , ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи ! Ви благодариме за да ни даде можност да се услуга за вас , ние ќе се потрудиме за вас ! За Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа што повратни информации е од исклучително значење за нашата продавница
Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга,ве молиме оставете ни активни повратни информации
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми се Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
zzy1388
Објектот Тежина:
about
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина на:
6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
боја:
Бела
Камен:
Монистра
облик:
Круг
дупка со големина:
2mm
Должина:
15
Метал:
Никој
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Spacer
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm 14mm

Слични производи