.

.

25 Мешана Боја Flatback Смола Симпатична Слатка Бонбони Cabochon 30мм Scrapbooking DIY

25 Мешана Боја Flatback Смола Симпатична Слатка Бонбони Cabochon 30мм Scrapbooking DIY

DEN 191.52
DEN 168.00
Количината на стоката
Тековен


25 Мешана Боја Flatback Смола Симпатична Слатка Бонбони Cabochon 30 X16mm Embellishments Scrapbooking Занает DIY
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB42-11
КОЛИЧИНА за овој оглас : 25 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 30мм (1.2") X16mm(0.63") , 8мм(0.32") во висина
Материјал : смола
Боја на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. Бојата се мешаат по случаен избор

Детални карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи