.

.

Фрост, Слива/ Портокалова Лента Agat Круг Лабава Монистра 15inch,За DIYJewelry одлуки!Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети !

Фрост, Слива/ Портокалова Лента Agat Круг Лабава Монистра 15inch,За DIYJewelry одлуки!Ние обезбедуваме мешани трговија на големо

DEN 244.80
DEN 189.00
Количината на стоката
Тековен

ТОПЛА ПРОДАЖБА $2.25 $2.25 $2.19 $3.59 $4.05 $2.3 $2.69 $3.15 $2.77 $2.69 $2.68 $2.64
Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : Фрост, Слива/ Портокалова Лента Agat Круг Лабава Монистра 15inch,За DIYJewelry одлуки!Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети !
(ако вашата цел е повеќе од 20strands ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! ) Материјал/Боја : Ахат / види hoto Големина/Облик : 8/10мм / Круг Износ : 15inch/38cm Кодот на Производот : ахат Мраз

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
8/10ММ
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
50g
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8/10mm

Слични производи