.

.

Бесплатен превозот! 3 Дупки Сина Jades Камен Тибетската Буда Молитва Rosary Гуру Монистра За Накит Одлуки Монистра Различни Големини Хривнија

Бесплатен превозот! 3 Дупки Сина Jades Камен Тибетската Буда Молитва Rosary Гуру Монистра За Накит Одлуки Монистра Различни Големини

DEN 110.88
DEN 100.00
Количината на стоката
Тековен

3 Дупки Сина Jades Камен Тибетската Буда Молитва Rosary Монистра За Накит Одлуки Монистра Различни Големини Хривнија DIY Гем-внатре

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
25g
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
G16358-G16362
Објектот Форма:
буда
Материјал:
сина jade
боја:
Сина

Слични производи