.

.

MY1240 Вода Капка Фацетирани Парче tawny Змеј вени Agates големи Микс големина здружени agates Pendant Монистра За Накит Врвот Drilled

MY1240 Вода Капка Фацетирани Парче tawny Змеј вени Agates големи Микс големина здружени agates Pendant Монистра За Накит Врвот

DEN 1098.24
DEN 1044.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
S ervice
1. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини.
MY1240
Водена Капка Фацетирани Парче tawny Змеј вени Agates големи Микс големина здружени agates Pendant Монистра За Накит
Микс Големина 40 CM/Влакно
Производот се покаже
Превозот начин
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
110g
Број На Модел На:
MY1240

Слични производи