.

.

Моден Накит Нови 20MM 100pcs се Меша Бојата Досадна полски Буци Bubblegum Акрилик Солидна Монистра За рачно изработени Накит Додатоци

Моден Накит Нови 20MM 100pcs се Меша Бојата Досадна полски Буци Bubblegum Акрилик Солидна Монистра За рачно изработени Накит

DEN 666.72
DEN 533.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
Политика На Враќање&Процес
А Ако не сте задоволни со добиените стоки ,за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ви благодариме.
Испорака
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса ,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.Ние не сноси никаква царина или данок. Големина : 20*20 MM
3.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Материјал : Акрилик
2. Место На Потекло : Произведено Во Кина ( Копно )
4. Однапред ви благодариме. Време во транзит
За Кина Пост Воздух Mail,тоа секогаш ќе се земе 15-35 дена да пристигнат. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот . Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
20MM 100PCS
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
500g
Број На Модел На:
KQWB-701022
Бренд Име:
срдечни дизајн
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm

Слични производи