.

.

Beaded Додатоци 150Pcs 18MM Бела Солидна Боја Акрилик Rondelle Монистра Класичен Накит Материјал KQWB-517720

Beaded Додатоци 150Pcs 18MM Бела Солидна Боја Акрилик Rondelle Монистра Класичен Накит Материјал KQWB-517720

DEN 758.88
DEN 607.00
Количината на стоката
Тековен


-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Данок, Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на бесплатно или многу помала вредност данок врз увозот, Ние ќе ги прогласи за тоа како еден "Примерок" или "Подарок"или "монистра" со помала вредност. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL.Ако тоа е итна,можете да платите некои дополнителни превозот надомест,ние ќе ви го испратиме преку DHL,или ЕМС ПРОЗОРЦИ,ние добие голем попуст од курир,тогаш цената е многу добар. Место На Потекло : Произведено Во Кина ( Копно )
4.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
KQWB-517720
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
500g
Бренд Име:
срдечни дизајн
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
18mm

Слични производи