.

.

Виножито Боја на Срцето Форма Дрвени Монистра 20Pcs Безбедност Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Деца Играчки & Pacifier Клип Teething Штракаат

Виножито Боја на Срцето Форма Дрвени Монистра 20Pcs Безбедност Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Деца Играчки & Pacifier Клип

DEN 105.12
DEN 89.00
Количината на стоката
Тековен

EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Се надеваме дека може да се разбере ова. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Ве молам дозволете ми да знам.
Опис На Производот
Multicolor Дрвени Занает Монистра
Боја е омилена боја серија за деца
Може да се користи како ѓердан хривнија anklet брадавица клип
Игра вашата имагинација DIY
Материјал : Дрво
Големина : 26x18mm
Боја : Multicolor
Ние препорачуваме
Превозот И Предавање
Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
B01659
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Тежина:
50g
Големина:
26x18mm
боја:
multicolor
Шема:
Белата точка
Тип:
Дрво Монистра
Употреба:
за Накит Одлуки DIY Деца Играчки & Pacifier Клип Teething Штракаат

Слични производи