.

.

Школка Бисер Монистра Насоки, Одделение А, Полиран, Круг, Бела, 8mm, Дупка: 0.8 mm; околу 47~50pcs/влакно, 16

Школка Бисер Монистра Насоки, Одделение А, Полиран, Круг, Бела, 8mm, Дупка: 0.8 mm; околу 47~50pcs/влакно, 16

DEN 2240.64
DEN 1456.00
Количината на стоката
Тековен


Убава класична бисери, beaming во бисерна бела за безвременски дизајни.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.
Плаќање :
1.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1.

Детални карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
SP8MM221
Објектот Тежина:
484 g
Материјал:
Школка
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Бела
Стил:
Полиран
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
одделение:
A
единица:
10Strand
Материјал:
школка бисер

Слични производи