.

.

6 Pin Перформанси Трки AC CDI Кутија за 50 70 90 110 125 150 250 кубика Кинески ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед

6 Pin Перформанси Трки AC CDI Кутија за 50 70 90 110 125 150 250 кубика Кинески ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед

DEN 411.84
DEN 367.00
Количината на стоката
Тековен

6 Pin Перформанси Трки AC CDI Кутија 50 70 90 110 125 150 250 кубика Кинески ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед 100% Нови,Никогаш не се Користи. 2 Приклучоци 6 Игли AC CDI. Одговара 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc 150cc 160cc 20cc 250cc АТВ Оди Kart Јама Dirt Bike. Пакет се Вклучени : 1 x 6 Pin CDI Кутија. Некои модели може да се користат различни делови. Ве молиме проверете слики погоре за детали и спецификации пред да ја купите. Ви Благодариме За Гледање, Во Парк , Брз Брод !!!

Детални карактеристики

Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
130kg
Име На Модел:
6 Pin Перформанси Трки AC CDI Кутија
Бренд Име:
СТР ДЕЛОВИ МОЌ
Објектот Ширина:
3.7cm
Состојба:
Нови
Дел Тип:
6 Pin Трки CDI
Под-тип:
6pin AC Трки CDI Перформанси CDI кутија
Се вклопува:
50 70 90 110 125 150 250 кубика Кинески ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед
Одговара:
CG125 CG150 Мото Велосипед 157FMI 162FMJ
Производителот Дел Број:
DH-FB-049
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство :
Кина

Слични производи