.

.

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Јамаха YZF1000R YZF600R XJR600 XJR400

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Јамаха YZF1000R YZF600R XJR600 XJR400

DEN 1343.04
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливи
Боја : како на сликата покажа
Тежина : 0.96 kg
Fitment:
XJR400 93-02
XJR600 94-98
YZF1000 97-98
YZF600 96-03 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Палење
Спецификација:
12V
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Тежина:
0.96kg
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Алуминиум и пластика
Име На Модел:
Откопчување

Слични производи