.

.

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Хонда CB400 CB400SF 1992-1998 CB400F на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 1989-1991 VT250 MC20

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Хонда CB400 CB400SF 1992-1998 CB400F на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 1989-1991 VT250

DEN 1151.04
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливи
Боја : како на сликата покажа
Тежина : 0.8 kg
Fitment:
Хонда CB400 CB400 SF (1992-1998)
Хонда БЛАГАЈНИЧКИ-1 CB400 F (1989-1991)
Хонда VT250 MC20 (SPADA) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Палење
Спецификација:
12V
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Алуминиум и пластика
Име На Модел:
Откопчување
Објектот Тежина:
0.8kg

Слични производи