.

.

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Јамаха TZR125 TZM150 TZR150 TDM850

Откопчување Поставите Гас Капа за Заклучување Копче За Јамаха TZR125 TZM150 TZR150 TDM850

DEN 1439.04
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливи
Боја : како на сликата покажа
Тежина : 0.8 kg
Fitment:
Јамаха TZR125 / TZM150 / TZR150 / TDM850 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Палење
Спецификација:
12V
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Алуминиум и пластика
Име На Модел:
Откопчување
Објектот Тежина:
0.8kg

Слични производи