.

.

50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc ЈАМА НЕЧИСТОТИЈА QUAD ВЕЛОСИПЕД АТВ RACING ПЕРФОРМАНСИ CDI 6 PIN нови

50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc ЈАМА НЕЧИСТОТИЈА QUAD ВЕЛОСИПЕД АТВ RACING ПЕРФОРМАНСИ CDI 6 PIN нови

DEN 411.84
DEN 367.00
Количината на стоката
Тековен

50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc ЈАМА НЕЧИСТОТИЈА QUAD ВЕЛОСИПЕД АТВ RACING ПЕРФОРМАНСИ CDI 6 PIN Фантастична квалитет бренд нови трки cdi единица. 6 Pin конекција, близнак конектор. Одговара на повеќето Кинески увоз 4-мозочен удар Пдд / Кал велосипеди & квадрицепси. Пакет се Вклучени : 1 x 6 Pin CDI Некои модели може да се користат различни делови. Ве молиме проверете слики погоре за детали и спецификации пред да ја купите. Ви Благодариме За Гледање, Во Парк , Брз Брод !!!

Детални карактеристики

Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
ДЕРБИТО ПЕРФОРМАНСИ CDI
Објектот Тежина:
130g
Бренд Име:
СТР ДЕЛОВИ МОЌ
Објектот Ширина:
3.7cm
Состојба:
Нови
Дел Тип:
6 PIN ПЕРФОРМАНСИ CDI
6 Pin Трки CDI:
50cc 110cc 125cc 150cc 250 кубика Кинески Јама Dirt Bike ATV Quad
6 Pin Палење CDI Кутија:
Кинески 50 110 125 150 160 200 250 кубика АТВ Јама Велосипед Велосипед
Се вклопува:
50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc ЈАМА НЕЧИСТОТИЈА QUAD ВЕЛОСИПЕД АТВ
Производителот Дел Број:
DH-FB-048
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слични производи