.

.

1PC Висока Моќност Диференцијални Моторни+1PC Диференцијални Контролер+1PC Опрема Врска Вратило (18Wheel да 15Wheels)+1PC Гас Педалата

1PC Висока Моќност Диференцијални Моторни+1PC Диференцијални Контролер+1PC Опрема Врска Вратило (18Wheel да 15Wheels)+1PC Гас

DEN 19920.00
Количината на стоката
Тековен


1 PC Висока Моќност Диференцијални Моторни+1 PC Диференцијални Контролер+1 PC Опрема Врска
Вратило (18 Wheel да 15 Wheels)+1 PC Гас Педалата
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
1pc Моторни + 1pc контролер + 1pc поврзување вратило + 1pc гувернерот
Производ 1 : Висока моќност диференцијални мотор
Номинална напон : 60 V
Номинална моќност : 3 KW
Номинална струја : 58 A
Врв моќ : 5.2 KW
Максимална брзина : 4600 RPM
Номинална вртежен момент : 10.3 Н. М.
Врв вртежен момент : 41 N.М.
Производот 2 : Висока Моќност Диференцијални Контролер
Номинална напон : 60 V-72 V
Номинална моќност : 3 KW
Производот 3 : 18-15 опрема врска окно
Производот 4 : Пригушување на возилото гувернерот
Вкупна големина од 4 производи : 42 * 38 * 21 CM
Вкупната тежина : 16 KG
Јачина на звук : 6.71 KG

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FH217
Тип На Мотор:
диференцијална мотор
Број На Производ:
FH217
Име:
Моторни + контролер + поврзување вратило + гувернерот
Номинална Напон:
60V
Номинална моќност:
3KW
Номинална Струја:
58A
Врв моќ:
5.2 kw
Максимална Брзина:
4600rpm
Номинална Вртежен Момент:
10.3 Н. М.
Четири групи на вкупната големина:
42 * 38 * 21CM
Вкупната Тежина:
16kg

Слични производи