.

.

Нови Пристигнување 24V DC 50A Универзална 360 Степени Четка Моторни Џојстик Контролер 5 Датотеки Прилагодливи Електрична инвалидска Количка Контролер

Нови Пристигнување 24V DC 50A Универзална 360 Степени Четка Моторни Џојстик Контролер 5 Датотеки Прилагодливи Електрична инвалидска

DEN 7392.00
DEN 7022.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Пристигнување 24 V DC 50 A Универзална 360 Степени Четка Моторни Џојстик Контролер
5 Датотеки Прилагодливи Електрична Инвалидска Количка Контролер
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Електрична инвалидска количка контролер
Напон : 24 V DC
Максимално оптоварување тековната : 50 A
Дното завртка дупка инсталација растојание : 40 MM
Управниот опсег : 360 степени
Број на партер : 5 датотеки прилагодливи
Линија должина : 1.1 метри
Обратна ѕвончето / грешка аларм функција : Да
Големина : 24.5 * 11.5 * 17 CM
Тежина : 1.1 KG
Јачина на звук : 0.95 KG

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FH219
Тип На Мотор:
Електрична инвалидска количка контролер
Број На Производ:
FH219
Име:
Електрична инвалидска количка контролер
Напон:
DC 24V
Максимално оптоварување тековната:
50A
Дното завртка дупка инсталација растојание:
40mm
Управниот опсег:
360 степени
Број на тезги:
5 датотеки прилагодливи
Линија Должина:
1.1 метри
Големина:
24.5 * 11.5 * 17CM
Тежина:
1.1KG

Слични производи