.

.

G242CX5R1AC Нови LCD Панел

G242CX5R1AC Нови LCD Панел

DEN 3120.00
Количината на стоката
Тековен


Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн.
Канада 7-25 работни дена. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Такси превозот се неповратни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
G242CX5R1AC
Тип На Мотор:
G242CX5R1AC

Слични производи