.

.

НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин Бензин

НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин Бензин

DEN 324.96
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен


НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин Бензин
Спецификации :
Карактеристики :
- 12mm гориво буквар бензинска пумпа
- Погоден за Carburettor и низок притисок гориво системи
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум и гума
Метал Вентили Големина : 12mm
Пакет Тежина : 87(g) / 3.07(оз)
Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 150(mm)*46(mm)*46(mm) / 5.91(во)*1.81(во)*1.81(во)
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Гориво Буквар Бензинска Пумпа

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Модел Година:
=
Име На Модел:
=
Специјални Функции:
=
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил модел:
=
Бренд Име:
IZTOSS
Материјал Тип:
=

Слични производи