.

.

867 Mbps Двојна Бенд Безжична NGFF Wifi Картичка За Intel 8265 AC AC8265 8265NGW М. 2 2.4/5GHz C26

867 Mbps Двојна Бенд Безжична NGFF Wifi Картичка За Intel 8265 AC AC8265 8265NGW М. 2 2.4/5GHz C26

DEN 1064.64
DEN 915.00
Количината на стоката
Тековен


Компатибилен со : Може поддршка речиси лаптоп со NGFF Интерфејс, како за Acer, Asus, Samsung, итн. Не се работи за HP/IBM/Thinkpat/Lenovo Лаптоп Спецификации : Модел : 8265 NGW Интерфејс : NGFF Бендови : 2.4 GHz, 5 GHz Максимална Брзина : 867 Mbps Согласност : FIPS, FISMA Интегриран Bluetooth : Yes Со Bluetooth 4.2 Поддршка : TX / RX 2 X2 текови; двојна бенд OS поддршка : Win7 / 8.1 / 10; Linux (limted функција на поддршка) Систем за Интерфејс Тип : PCIe, USB Одбор Големина : 3x2.2cm/1.18x0.87" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 0-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Двојна Бенд Wifi Картичка

Детални карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Безжичната
Примена:
Лаптоп
Вид:
Внатрешна
Интерфејс Тип:
NGFF
Преносот Го Оценувате:
867Mbps
Адаптер Приклучок:
PCI-E

Слични производи