.

.

A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Пригушувач Крајот Совет Tailpipe за Ауди А6 Додатоци 2013 2014 година

A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Пригушувач Крајот Совет Tailpipe за Ауди А6 Додатоци 2013 2014

DEN 5106.72
DEN 4596.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
2013 2014 A6 Да S6 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Пригушувач Крајот Совет Tailpipe за Ауди А6 Додатоци 2013 2014 година
Опис : 1.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.Лесна инсталација,Одлична fitment и Супериорен Материјал 6.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.издувните пригушувач совети за Ауди А6 Автомобил Издувни Цевки Врвот е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот Пакување : 2 парчиња/SET издувните совети за ауди А6 Инсталација : Професионална инсталација се препорачува.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Детални карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
Atreus
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Тип:
Отпорност Соединение Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Специјални Функции:
Универзална

Слични производи