.

.

YANDEX Вистински карбонски влакна надворешни декоративни автомобил врата се справи со капак Со LED Дупка Намали за BMW X1 E84

YANDEX Вистински карбонски влакна надворешни декоративни автомобил врата се справи со капак Со LED Дупка Намали за BMW X1 E84

DEN 4751.52
DEN 4086.00
Количината на стоката
Тековен

Пред да се направи нарачката, ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил е Кренете рака drvie или десната страна се вози ,и да се слика за вашиот автомобил се справи со капак.Ви благодариме.

Детални карактеристики

боја:
LHD, RHD
Бренд Име:
Yandex
Автомобил модел:
X1 E84
Модел Година:
2011~2015
Име На Модел:
E84 рачка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Тип На Објект:
Рачки На Вратите

Слични производи