.

.

Стакло Loupe на Леќата на Окото Jeweler Види Поправка 20X Зголемувачот Зголемена LED Светло Накит Алатки Опрема трговија на Големо со Висок Квалитет

Стакло Loupe на Леќата на Окото Jeweler Види Поправка 20X Зголемувачот Зголемена LED Светло Накит Алатки Опрема трговија на Големо

DEN 233.76
Количината на стоката
Тековен


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест). Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Боја : Црна Фокус опсег : 0.4 инчен Батерија : 2 X CR2106 батерии ( вклучени ) Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.Широк поглед, одличен за да се види поправка и инспекција на jewelries, поштенски марки, монети, белешки, итн. Ви благодарам многу!
. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Тоа само ќе ве однесе една минута.
За рокот за доставување на пратката.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Накит Алатки & Опрема Тип:
Loupes, Magnifiers
Објектот Тежина:
88g
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Материјал:
Пластични
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Други
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични производи