.

П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји...

Тековен

Опис : ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Месинг Бакар, Олово слободни & никел слободниБОЈА : Злато Позл

Тековен

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња / Многу) 4*9 MM Антички Сребрен Позлатен Лим Лабава мушка Голема дупка Diy Монистр

Тековен

П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не

Тековен

Количина : 50pcs / Многу​Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPSот : 37days да пристигне, Кина Пост : 28 недели, за да пристигната

Тековен

1 Pc Дрво Прстен Enlarger Стап Mandrel Sizer Алатка за Прстен Формирање и Накит Одлуки, 285x11~25мм Опис : Дрво Прстен Enlarg

Тековен

Пластични Clipза Earring Компонента, ЈасноГолемина : за 10мм широк, 11mm долго, 3.Цената на нашата стока не вклучу

Тековен

АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете к

Тековен

Нови 5 Групи од не ' Рѓосувачки Челик Крајот Капи со Hummer Clasps Скок Прстени Конектори Одговара Круг Наракви

Тековен

2 Hummer Тока Магнет Тока DIY Ѓердан Хривнија Конектор Накит ДодатоциГолемина : 43*10ммТежина : 3.8 гКоличина : 5 Pc

Тековен

метар метар метар метар метар1yard Мода Рамен Кабелот Сребро Злато Стп Површината Назад Faux корејски Велур

Тековен

200pcs 40 50mm 21 Мерач Метал Рамен Глави Pin За Накит Одлуки Наоди Прибор трговија на Големо МатеријалиМатерија

Тековен

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : природни labradorite,Злато ПозлатенКоличина : 5 парчињ

Тековен

метар метар метар метар метар1meter 5*2mm Црна Мода Јаже Кабелот Геометриски Модел Рамен СТП Кожа Кабелот На

Тековен

Тип : tassel pendant ѓерданБои : цијан / sky / тиркизна за свила tassel, природна боја за камен конектор, беж / светло

Тековен

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 15 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

Тековен

6 Боја Железо Crimp Монистра Опфаќа, Никел СлободниГолемина : околу 5mm широк, дупка : 1.5~1.8 мм; за 35pcs / оддел, 210p

Тековен

LOULEUR 2бр 3 / 4mm Нерѓосувачки Челик Кука Магнетни Clasps За Нараквица Diy Накит Одговара Круг Кожа Кабелот Крајо

Тековен

4 mm или 1mm=0 Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со на

Тековен

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Кристал Циркон Отвори, Сребро Позлатен Студ,Крис

Тековен

Добредојдовте на Убава Џек! Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Drusy Chrysocolla Триаголник Форма Страна Drille

Тековен

ОписСостојба : НоваМатеријал : стаклоКоличина : 50 PCSБоја : јасноГолемина : 13x18mm / 18x25mmДебелина : 4.5 мм за 13x18

Тековен

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за н

Тековен

***** Ако е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Ние с

Тековен

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозо

Тековен

NO : 170327093628Тежина : грамГолемина : 0.7 mmНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот И

Тековен

Предмет : 25 Метри 1.5 mm Месинг Топката Синџир,рачно изработени, Метални СинџириКоличина : 25 МетриДимензии

Тековен

96 / многупарчиња / многу0.04" или 18 колосек)Должината / гајтанот : 2m(6.2 мм 40m / гајтанот Жица за Монистра Жица

Тековен

Добредојдовте на нашата продавница, Ние ќе испратиме производите во рок од 48 работа часа по уплатата.(ис

Тековен

предмет : cabochon база поставување фитинг : 16mm 18mm 20mm 25мм боја : антички бронза тип : pendant коцки за употреба : ра

Тековен

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Производот има три различни бои,може да се меша бојата ел

Тековен

Ткаеше Смола cabochon за DIY Занает Материјали, украсени Круг Смола CabochonsПредмет : Flatback Смола Купола Риба Скал

Тековен

Примерок цел & помала количина е во ред 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена 5) Испраќате нови ст

Тековен

Различни видови на метал накит додатоци може да се обложено со злато, сребро, антички бронза, антички цр

Тековен

Различни видови на метал накит додатоци може да се обложено со злато, сребро, антички бронза, антички цр

Тековен

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Тековен

Различни видови на метал накит додатоци може да се обложено со злато, сребро, антички бронза, антички цр

Тековен

Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пр

Тековен

Опис На ПроизводотМатеријал : Магнетна ХематитГолемина на : Прибл : 17mm x 6mmДупка големина : 2mm Дебелина : 6mm

Тековен

(Не Мин Цел) (Мин Цел 5$) Ако треба Промоции накит наоди,ве молиме кликнете менеНаслов : Earring Куки Топката Н

Тековен

Различни видови на метал накит додатоци може да се обложено со злато, сребро, антички бронза, антички цр

Тековен

Производи ДеталиМатеријал : БакарГолемина на : Прибл : 4mm кол.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја

Тековен