.

.

12pcs Одговара 30мм Cabochons Антички Сребрен Ѕвезда Стил Cabochon База Поставување Шарм Pendant Ѓердан Наоди

12pcs Одговара 30мм Cabochons Антички Сребрен Ѕвезда Стил Cabochon База Поставување Шарм Pendant Ѓердан Наоди

DEN 239.52
Количината на стоката
Тековен

П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? A : Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас, ве молиме да не грижете се. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи? A : Ние ќе ја или наплата за вас, ве молиме да не грижете се.

Детални карактеристики

Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Објектот Тежина:
7g
Бренд Име:
WYSIWYG
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
cabochon база поставување

Слични производи