.

.

1500pcs Злато Позлатен Сребрен Отворите Скок Прстен 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм Поставите Кутија за Накит Одлуки (Накит Сад е Вклучена)

1500pcs Злато Позлатен Сребрен Отворите Скок Прстен 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм Поставите Кутија за Накит Одлуки (Накит Сад е Вклучена)

DEN 431.52
Количината на стоката
Тековен

Опис : ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Месинг Бакар, Олово слободни & никел слободни
БОЈА : Злато Позлатен, на Трајни Боја на Вашиот Уникатен & Персоналните Накит
МУЛТИ-ГОЛЕМИНА AVAILBLE : 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм, Сорти Изборот за Сите Ваши Накит Одлуки Потреби, Економска Цена и Вреди Купување.
УБАВО & SAFE ПАКЕТ : Доаѓа со 1500pcs Отворите Скок Прстени. 500pcs (3мм) / 400pcs (4mm) / 200pcs (5mm) / 100pcs (6mm) / 100pcs (7mm) / 200pcs (8мм); со Пластични Организатор Кутија за Пакување, ви помага лесно да се продавница скок прстени.
DIY ОМИЛЕНИ : Одлична за DIY Вашите Посебни & Уникатен Накит, Одличен за суспендирање мали предмети од деликатна ѓердани, белегзии, обетки, anklets. Количина : 1500pcs

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
двојно еден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките

Слични производи