.

.

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 4*9MM Антички Сребрен Позлатен Лим Лабава мушка Голема дупка Diy Монистра Накит Наоди Додатоци

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 4*9MM Антички Сребрен Позлатен Лим Лабава мушка Голема дупка Diy Монистра Накит Наоди Додатоци

DEN 271.68
DEN 244.00
Количината на стоката
Тековен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња/Многу) 4*9 MM Антички Сребрен Позлатен Лим Лабава мушка Голема дупка Diy Монистра Накит
Наодите Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Ширина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
голема дупка монистра
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD1796
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0.6g
Накит Наоди Тип:
Мушка
Објектот:
diy монистра
Големина на монистра:
4*9MM
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Се продава начин:
100 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
големина на дупка:
5.5 мм

Слични производи